פרופיל החברה

תחום עיסוק הקבוצה

בנייה, ייזום ופיתוח של מיזמי נדל"ן למגורים ולמסחר , השבחה וייזום מקרקעין, משרדים בארץ ובחו"ל

קבוצת MORE  הינה יזמית נדל"ן ציבורית שנוסדה בשנת 2004 על ידי היזמים חנן מור ואבי מאור. הקבוצה בעלת תפיסת נדל"ן ומגורים ייחודית, שמה דגש על עירוב שימושים ויצירת סביבת מגורים אורבנית, המשלבת בהרמוניה מגורים לצד שטחי מסחר, שירותים וקהילה. נושא עירוב השימושים הוא אחד הנושאים המייצגים את החברה ומבליט את התפיסה והחשיבה "מחוץ לקופסא" , כזיהוי ראשוני של מגמה חדשה בתחום המגורים של המחר. ראייה הזו התפתחה מתוך אמונה של

LIVE, WORK, PLAY  -והכל במרחק הליכה מהבית. כיום יוזמת ומבצעת הקבוצה פרויקטים רבים הכוללים קרוב לאלפיים יח"ד ומפתחת שטחי מסחר בהיקף של כ- 45,000 מ"ר ברחבי הארץ, כולל הקמת שטחי המסחר המרכזיים בעיר חריש ובערים נוספות בהן מודיעין, ראשון לציון, אריאל, אור עקיבא ועוד. 

לקב' שני פרויקטים בהיקף של 2,300 יח"ד בשינוי ייעוד לצד שטחי מסחר בנס ציונה.

ובבעלותה בית מלון בן 167 חדרים במרכז העיר פוזנן (פולין) המופעל ע"י רשת "רדיסון"

לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח ביזום של מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ וזיהוי אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה.

האני מאמין שלנו

קבוצת MORE רואה בכל לקוח שותף מלא שחלומותיו וצרכיו הם הבסיס לתכנון פיתוח ויצירה של סביבת חיים משולבת, עשירה בחוויות היומיום הנחשקות של מחר. תפיסה זו היא המשך  לאסטרטגיה השימושים המשולבים ליצירת ערך משמעותי לבעלי המניות.

הלקוח במרכז

קבוצת MORE  שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח בכל שלבי הפרויקט. התפיסה שלנו היא להעניק ללקוח מענה מיטבי לכל צרכיו החל משלב התכנון המקיף ועד הביצוע וההקמה. הלקוח הוא המרכז וככזה אנו מחויבים לשביעות הרצון שלו מהפרויקט. הקבוצה מאמינה שהדרך לתוצאה טובה היא דרך שקיפות מלאה ללקוח.

תפיסה ניהולית

התפיסה הניהולית של קבוצת MORE  מכוונת לחיזוק ולביסוס איתנותה וצמיחתה של הקבוצה. זאת במטרה לפעול להשבחת ערך החברה והשאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים. כל זאת נעשה מתוך אחריות לבעלי המניות, המשקיעים, העובדים, הלקוחות ולסביבה בה אנו חיים.

אחריות תאגידית והקוד האתי

הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית והייתה לחברת הנדל"ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה לשנת 2009, בעקבות הפצת דו"ח אחריות חברתית. בנוסף, לקבוצה קוד אתי על פיו היא מתנהלת באופן שוטף.

איתנות פיננסית

מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקדימה הקבוצה ופרעה ארבע סדרות אג"ח (סדרות א', ב', ג' ו-ד'). לקבוצה מדיניות חלוק דיבידנד סדורה, לפיה בכל שנה היא תחלק לבעלי מניותיה עד 25% מהרווח הנקי . החברה החלה להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-42 מיליון ש"ח עד שנת 2023.

תרומה לקהילה

החברה, מנהליה ועובדיה מעורבים ותורמים למען טיפוח חיי הקהילה והסביבה,  בעיקר באזורי הפעילות שלה. החברה לוקחת חלק בפרויקטים שלה התנדבות אישית באמצעות עובדיה ומנהליה ובנוסף מגייסת כספים לפעילויות התנדבותיות ופעילויות רווחה בקהילה.

החברה החליטה להקצות בכל שנת פעילות סכום של עד 1% מהרווח הנקי של החברה על פי דוחותיה המבוקרים לשנה הקודמת לטובת תרומה וטיפוח חיי הקהילה, זאת בנוסף לפעילויות ההתנדבותיות מעורבים מנהלי החברה ועובדי במהלך השנה.